Erinevad võimalused horisontaalse pinna parandamise lahendustele nagu betoonpõrand, ramp, estakaad, trepp, parkla, ladu, tööstuslik põrand, sillad-viaduktid-tunnelid, jne., füüsilise ja keemilise kahjustusega. Sealhulgas ka vuugid ja praod.
Horisontaalsed pinnad remondilahendustest on võimalik valida ka kas täieliku ülekatte või ainult kohtparanduste vahel. Samuti kas teha lahendus kiirema, kuni 0,5 tundi võtva materjaliga, või kannatab teha 24 tunni pärast koormatava materjaliga.
Allpool valik tehtud mahtude ja sideainete põhjal – kas tsemendi või vaikude baasil. Kumma kasuks otsustada saab allpool lugeda. Juhul, kui kahtlete kumb lahendus Teile võiks parem olla, võib alati meiega ühendust võtta.
Tsemendipõhine parandusmört/betoon
Tsemendi põhised parandusmördid, parandusbetoonid ja jootebetoonid jäävad sama või sarnast värvi betooniga.
Paigaldusel temperatuur min +5°C (+1°C erijuhtudel). Kihi paksus min. 5 mm, maks 630 mm. Sobivad niiskele pinnale. Pinnad tuleb pikemalt niisked hoida ja lõplik tugevus tuleb aeglasemalt, kui vaikudel.
Sobivad paremini kõrgema temperatuuriga kohtadesse (+55°C ja rohkem).
PAGEL’i Betooni Remondiks mõeldud toodetel on suurepärane nake aluspinnaga, suurepärane tugevus, ilmastikukindlus ja töödeldavus.
Polümeeripõhiste süsteemidega
Sideaineks on vaigud (vedelplastid), täiteaineks kvartsliiv või spetsiaalsed tugevad ained.
Selle peatüki omadused on väga tugev nake, väga tugev survetugevus. Eripäraks on see, et jätab “märja betooni” väljanägemise, kui on läbipaistva vaiguga tegemist. Valikus läbipaistvad ja pigmendiga süsteemid.
Paigaldusel temperatuur min. 10°C soovitav 20°C (v.a. TECMA PAINT MRRE – kuni -20°C), kuiv pind.
Kahjustunud pinna eemaldamisega
Põranda pinna remont kogu kahjustunud pinna mahalihvimise ja seejärel tihendamine/tugevdamine impregneeriga katmisega (või ka vaikude baasil lahendusega). Eeliseks on see, et tasapinda ei tõsteta, vaid langeb mõnest millimeetrist poole sentimeetrini (vastavalt kahjustunud kihi paksusele). Enamasti tekkib Terrazzo effekt.
Alati tuleb kontrollida eelnevalt antud süsteemi sobivust konkreetsele kohale.
Näited: betoonivalu käigus kuivama läinud betoonpõrand, külmashokiga betoonpõrand, füüsilise kulumisega betoonpõrand, mis “tolmab”, jne