Uudised

PAGEL

PAGEL V3/50 spetsiaalne jootebetoon meretingimustesse. Spetsiaalne väga suure väsimustugevusega jootebetoon merel ja kaldal, vee all ja peal kasutamiseks. 

 

TF 10

PAGEL®/TUDALIT® TF10 peenbetoon - betoonkonstruktsiooni remont ja tugevdamine süsinikkiust kanga ja peenbetooni abil. PAGEL Spezial-Beton GmbH ja TUDALIT® Markenverband e.V. on välja töötanud innovaatilise meetodi betoonist komposiitmaterjalide tootmiseks või remondiks. Tehnoloogia käigus paigaldatakse kõigepealt betoonile nakkekiht ja seejärel vaheldumisi kiht süsinikkiust kangast ja PAGEL TF10 peenbetooni. Toote peamiseks eesmärgiks on remondikihi paksuse vähendamine kuni kaks korda.

 

PAGEL SEAL SI 100 impregneermaterjal - uudne ja innovaatiline betooni nanotehnoloogial baseeruv kaitse impregneermeetodil. Sulgeb pinna niiskuse sissetungi eest, vähendab karboniseerumist, tugevdab pinda ja suurendab keemilist vastupidavust, kuumusekindel ja veeauru läbi laskev. Kasutusalad on pinnad, millelt nõutakse suurt füüsilist ja keemilist vastupidavust (näit. reoveemahutid ja torud) ja alad, mis on avatud mereveele.

PAGEL TOP SEAL SV100 silikaatpinnakate - pinnakaitse igasugustele betoonpindadele. Tugevdab pinda, sulgeb poorid ja tänu silikaadi struktuurile suurendab keemilist vastupidavust. Kaitseb betooni erinevate vedelike sissetungi eest nagu soolvesi, happed, reovesi ja teised kemikaalid. Kasutusalaks on pinnakaitse betoonile, põranda tasanduskihile, betoontorudele ja igasugustele betoonist pindadele.