Põrandad

Põrandale esitatavd nõuded võivad olla erinevad, aga eelkõige ootame, et see oleks vastupidav. Allpool valik tsemendi baasil põrandamaterjale või tasanduskihte ja vaikude baasil põrandakatteid nii uute, vastupidavate põrandate ehitamiseks, kui ka vanade betoonpõrandate remondiks.

Siit valikust leiab tugeva, sileda, kulmiskindla põranda, kui ka karestatud lihtsalt puhastatava toiduainetetööstuse või terrassi, rõdu põranda või katte trepile. Leiab ka staatilisest elektrist vaba epoksüvaikude baasil põrandakatted. 

Kui on soov näidata betoonpõrandat ja muuta see tolmuvabaks näidispinnaks, siis palun vaadake Betooni pinnakõvendite alla. Betooni lakkimiseks (märjad ruumid) leiab lahenduse põrandakatete alt.

Juhul, kui olemasolevad põrandad on libedad (märjalt), on võimalik tekitada karestus TECMA-ANTIDESLIZANTE-ga (ei muuda pinna välimust) või katta pind vaiguga koos karestusega (liivapuiste). Viimase eelis on lihtsalt puhastatavus - põhimõtteliselt oleks põrand nagu lihtsalt puhastatav liivapaber, mille teralisust on võimalik valida.

Juba üle 40 aasta on olnud Saksamaa tootjal  PAGEL® SPEZIAL BETON GmbH & Co. KG-l suur roll betoonide ja erisegude valmistamisel. PAGEL® JOOTEBETOONI SÜSTEEMID millesse kuulub ka hästi tuntud V1 seeria ja PAGEL BETOONI REMONDI SÜSTEEMID  on tuntud ülemaailmselt, kui kvaliteedi sünonüüm. Lai valik tooteid püsiva kvaliteedi ja klienditeenindusega on toonud PAGEL®-ile hindamatu maine pakkuda toode koos lahendusega tehastele ja tööstuslike masinate tootjatele. PAGEL'i toodete reputatsioon ja suurepärane kvaliteet on tunnustatud aastast 1995 EN ISO 9001 sertifikaadiga. Tehase kvaliteedikontroll on vastavuses rahvusvaheliste standarditega ja direktiividega nagu DIN EN 1504-3, DIN EN 1504-6 ja DIN EN 1504-7 ja täidavad CE märgistuse nõudeid. Me uurime ja arendame uusi ja innovaatilisi tooteid laboratooriumis ja jätkame nende toodete, kui kõrge kvaliteediga PAGEL®-i materjalide toimetamisega Teile. Meie valikus olevad segud, betoonid, tööstuslikud põrandad ja vaigud pikendavad varade eluiga, kaitsevad kalleid masinaid ja seadmeid ning maksimeerivad tootlikkust. Pole vaja öelda, et kui Teie vajadus kvaliteetsete materjalide järele jõuab meie klienditeenindusse, siis täidetakse Teie spetsiifilised vajadused ja nõuded vastavale konstruktsioonile, soovitades tooteid, spetsifikatsioone ja teisi tehnilisi teenuseid. Lõpetuseks – meie kliendid usuvad, et PAGEL® on soliidne ettevõte, kellega võib koos ehitada! Moodne tootmine tagab kõrge kvaliteedi     ...valmistame suurepäraseid ehitussegusid kõikjal maailmas !!!