Betooni pinnakõvendid

Betoonpõranda kõige olulisem kiht on pind, mis peaks olema võimalikult tugev, tolmuvaba ja ka kulumiskindel. Avatud pooridega betoonpinna kulumisest tekkiv tolm on enamikel betoonpõrandatel äärmiselt tülikas ja samas enamikel juhtudel ka keelatud, kuna betoonitolm läheb edasi tootesse, kaupa või masinatesse. Pinnakõvendi (vesiklaas) imbub betooni tugevdades ja tihendades seda sulgedes poorid ja tekitab betooni pinnale tugeva kihi. Koostöös lihvimise ja poleerimisega saab ka visuaalselt väga esindusliku betoonpõranda kasutades pinnakõvendit näiteks terratso või ka pigmendiga värvitud betooniga põrandate puhul. Põranda pinna siledus on oluline kulumise koha pealt, kuna karedat põrandat on lihtsam tera haaval lammutada. Võrdluseks - püüa klaasi pinnalt midagi kätte saada :)

Crete Colors International fokuseerides betooni uurimistöödele betooni töötluses, tihendamises, värvimises, lihvimises ja poleerimises, varajastel 90-l jõudis tulemuseni, et vastus neile on liitiumi baasil vesiklaas. Tänu uuele süsteemile ja selle edasiarendamisele tõstab Crete Colors jätkuvalt betooni töötluse latti kõrgemale üle kogu maailma arendades olemasolevaid ja uusi tooteid kogu maailma betoonpindadele.

Toodetel on sertifikaadid kasutamiseks toiduainetööstuses, koolimajades jne.

member_logo_blk-1     NSF-logo-1     Pildid/planet_safe-1     SCS_IAQ_IAGBuilding-Materials_1CG

Decorate

C2 reklaamleht.pdf

 

C2 Hard liitiumvesiklaas (betooni pinnakõvendi). Uue põlvkonna liitiumvesiklaas, mis tungib betooni pinda tihendades, kõvendades ja sulgedes betooni poorid. C2 Hard saab kasutada eraldi või siis süsteemis C2 Hard + lihvimine + C2 Seal + poleerimine, mille tulemuseks on peegelsile, läikiv, tolmuvaba, tugev, kulumiskindel betoonpõrand.

Ainult C2 Hard kasutades betooni välimus jääb pea samaks, nagu enne töötlemist. Täni tihedamaks muutumisele võib muutuda ka toon pisut tumedamaks.

 

C2 Super Hard liitiumvesiklaas (betooni pinnakõvendi)

 

C2 Seal liitiumvesiklaas (betooni pinnakõvendi). Pinda tihendav, tugevdav ja läiget andev pinnakõvendi. Eelmistele toodetele lisandub valguse peegeldamise võime. Tänu C2 Seal-ile on võimalik betooni pind peegliks poleerida.

 

C2 Color Hard värvi andev liitiumvesiklaas (betooni pinnakõvendi)

 

C2 Tint värvi andev liitiumvesiklaas (betooni pinnakõvendi)